abarshahr
16 بهمن 1401 - 15:44

۴ طرح‌ صنعتی ، تولیدی در شیراز افتتاح شد

با حضور استاندار فارس و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت امروز در پنجمین روز از دهه مبارک فجر چهار طرح صنعتی ، تولیدی با سرمایه گذاری حدود ۳ هزار و چهارصد میلیارد ریالی که برای ۲۴۰ نفر به شکل مستقیم ایجاد اشتغال می‌کند، در شهرک صنعتی بزرگ شیراز افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، با حضور استاندار فارس و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت امروز در پنجمین روز از دهه مبارک فجر چهار طرح صنعتی ، تولیدی با سرمایه گذاری حدود ۳ هزار و چهارصد میلیارد ریالی که برای ۲۴۰ نفر به شکل مستقیم ایجاد اشتغال می‌کند، در شهرک صنعتی بزرگ شیراز افتتاح شد.

یک شنبه شانزدهم بهمن ماه ۱۴۰۱ با حضور استاندار فارس، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرماندار شیراز، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ، مدیران دستگاههای اجرایی ، تشکلهای بخش خصوصی ، سرمایه گذاران و کارآفرینان ۴ طرح صنعتی، تولیدی در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران به بهره برداری رسید.

رییس‌سازمان صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح این طرح‌ها با بیان اینکه خط تولید واحد نان صنعتی و انواع شیرینی های آرد پز نان فارس یاسین با ۲۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری یکی از چهار طرح افتتاح شده است گفت : این طرح برای ۱۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده و ظرفیت تولید آن انواع نان ۴۹۵۰ تن وانوع کیک و شیرینی ۲۲۰۰ تن اعلام شده است.

حمیدرضا ایزدی افزود : همچنین واحد تولیدی صنعتی آبنوس چوب زرین تولید نئوپان با روکش ملامینه و ظرفیت اسمی ۲۸۰۰۰۰۰  مترمربع ، سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریال با اشتغال ۷۰ نفر ، شرکت تولیدی صنعتی پویا پلیمر زاگرس تولید کننده انواع نوار آبیاری قطره ای با ظرفیت اسمی ۵۰۰۰ تن و سرمایه گذاری  ۳۰۰ میلیارد ریال با اشتغال ۳۰ نفر و شرکت صنایع سلولزی فراز کارتن شیراز  تولید جعبه کارتن با ظرفیت اسمی ۱۲۰۰۰ تن و سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال با اشتغال ۴۰ نفر از دیگر طرحهای به بهره برداری رسیده در آیین افتتاحیه های امروز بود.

ایزدی برلزوم توجه، حمایت و پشتیبانی از تولید و صنایع تخصصی ، صنایع دانش بنیان و پیشرفته تاکید و تصریح کرد : توانمندسازی، رونق تولید ، بالندگی و توسعه اقتصادی راه رسیدن به توسعه پایداراست لذا ضرورت دارد ؛ تا تمامی ظرفیت‌ها  برای حمایت از تولیدکنندگان جهت توسعه همه جانبه بکارگرفته شود.

 گفتنی است؛ واحد تولیدی صنعتی سردخانه دومداره  هم مربوط به جهاد کشاورزی در این مراسم به بهره برداری رسید.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1020302