abarshahr
16 بهمن 1401 - 22:21

کشتی فرنگی تورنمنت زاگرب/ دومین طلای شب سوم با اقتدار به نام محسن‌نژاد ضرب شد

مهدی محسن‌نژاد که کشتی‌های فوق‌العاده‌ای در دور مقدماتی گرفته بود، در فینال هم مقتدرانه از سد حریف آذربایجانی گذشت و صاحب نشان طلای طلای وزن ۶۰ کیلوگرم تورنمنت کرواسی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در وزن 60 کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد که دور اول استراحت کرده بود، با کشتی‌های خوبی که گرفت، به فینال راه پیدا کرد.

 

او  7 بر 3 کایتو اینابا از ژاپن و 8 بر صفر لی گیو سائو از چین را شکست داد و در  نیمه نهایی نیز 7-صفر مایتو کاوانای ژاپنی را مغلوب کرد تا فینالیست شود. محسن‌نژاد که سال 2022 عضو تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی بلگراد بود و با یک بدشانسی با وجود پیش بودن از حریف ترک، مغلوب کرم کمال شد و بدون مدال صحنه مسابقات را ترک کرد، درحالیکه از انگیزه و آمادگی بالایی برخوردار است، در فینال به مصاف ممدلی از آذربایجان رفت.

او در این کشتی نیز بدون اشتباه ظاهر شد و  در کمتر از 4 دقیقه حریف آذربایجانی را با امتیاز عالی شکست داد و قهرمان این وزن شد.

 امیررضا ده‌بزرگی دیگر نماینده کشورمان در این وزن هم بعد از یک دور استراحت، 9 بر صفر راندون میراندا از آمریکا را شکست داد اما در  یک چهارم نهایی مقابل رضوان آرنات از رومانی با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و با توجه به عدم فینالیست شدن این کشتی‌گیر، ده‌بزرگی از دور رقابت‌ها حذف شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1021272